Kokagaldi.lv

Ne vienmēr, visi galdi ir galdnieka darināti no dabīgā koka un katrs mazliet atšķirās gan tekstūrā, gan tonī, gan nelīdzeno malu tekstūrā. Esam centušies galdus sagrupēt par krāsu grupām, lai tie būtu maksimāli līdzīgi, bet tomēr ļaujot katram būt mazliet unikālam.

Mūsu instagram un Facebook lapās centīsimies ievietot maksimāli daudz bilžu un skaidrojumu no jau uzstādītiem galdiem klientu mājās un dažādos apgaismojumos. Papildus bildes varam censties nosūtīt arī jums caur Whatsapp.
Krāsa Osis – Gaiša, dabīja oša krāsa kas vairāk būs uz tipiska gaiša oša galda pusi.
Krāsa Ozols – Gaiša brūna ozola tipa tonis ar ozola tipisko brūno toni.
Krāsa Pelēks – Brūnīgi pelēkas krāsas tonis. Ļoti smuks un moderns, bet šāda koka krāsa dabā nav sastopama.
Krāsa Natural – Gaiša, dabīga akācijas koka toņa krāsa ar mazliet rozīgu toņa piesitienu.
Krāsa Nuss – Tumši brūna riekstkoka toņa krāsa.

Kāju tips ir gan dizaina gan praktiskuma elements. No praktiskā viedokļa X vai krustveida un četras kājas (apaļajam galdam) dod iespēju visus galda krēslus pabīdīt zem galda. U veida kājas mazliet traucēs pilnībā pabīdīt zem galda krēslus kas būs galda galos. Visus kāju veidus ir ļoti viegli pašiem mājās pieskrūvēt pie virsmas.

Visas virsmas ir gatavotas no akācijas masīvkoka, kas ir vēl cietāks nekā ozols, visi koka galdi ir līmēti no vairākiem gabaliem. Galdi ir ļoti kvalitatīvi un taisni. Virsmām apakšā ir metāla stieņi kas novērš galdu locīšanos vai staigāšanu, lai arī dzīviem masīvkoka galdiem tā ir normāla parādība pie mitruma un temperatūras maiņām, bet esam izdarījuši visu, lai tas nenotiktu.

Lai arī galdi ir ļoti kvalitatīvi lakoti un apstrādāti, tomēr uz mūsu galdiem nedrīkst likt karstus metāla priekšmetus vai krūzes, tas var atstāt pēdas. Galdus ir vienkārši jātīr ar mitru lupatiņu un viss. Sabojātus, sasistus ar dakšām vai nažiem un saskrāpētus galdus kā tas ikdienā mēdz notikt, jebkurš var arī atjaunot, noslīpēt, nolakot pa jaunam un galds būs kā jauns.

Pie katras preces esam centušie pierakstīt cik personas ēšanas lietošanai var apsēsties, bet pa visam vienkāršojot mēs iesakam ņemt vērā apmēram 60cm katrai personai. Tāds ir vidējā krēsla platums. Respektīvi pie 200cm gara galda katrā pusē ērti apsēdīsies 3 cilvēki un vēl pa vienam cilvēkam galos.

Lai saglabātu zemas izmaksas mūsu precēm mums nav showroom vai veikals, bet tikai noliktava. Preces iegādājoties ir iespējamies pašiem paņemt no noliktavas Mārupē, vai iepriekš vienojoties mēs jums noorganizēsim kurjerpiegādi ar kādu no mūsu partnerkompānijām. Ātra piegāde Rīgas robežās lielam galdam ar uznešanu maksās aptuveni 50EUR, maziem žurnālgaldiem apmērām 10EUR vai pat mazāk. Droši rakstiet un noorganizēsim!

Maksājumus iespējams veikt uzreiz caur mūsu weblapu. Ir protams iespējams arī izrakstīt rēķinu uz uzņēmumu. Visi maksājumi ir 100% droši.

Jā, mēs piedāvājam tikai īstus marmora un koka galdus. Piemēram mūsu 240cm marmora ēdamgalds sver aptuveni 125kg un 240cm koka galds ap 70kg.

Close
Close
Close
Lost your password?
Close
Grozs